Життя – це постійний рух вперед. Людина кожного дня дізнається щось нове від знайомих, в стрічці новин свого смартфону, від перехожих, в громадському транспорті. Але чи сортуємо ми інформацію на корисну і флуд. Чи читаєте ви книги – для розширення власного світогляду? Сьогодні субота, в календарі початок літа, що ви запланували зробити цього місяця? Яким чином ви вдосконалите власний розум, власні вміння? Які довготривалі плани у Вас на майбутнє?…

Все частіше зустрічаю молодих людей, які живуть сьогоднішнім днем, нарікаючи на країну, місто чи суспільство, за власну невдачу чи пасивність. Сидять без діла і нічого з цим не роблячи, лише час від часу шукають все типовішу роботу, яка марнує їх час. Так само все частіше дізнаюсь від людей, які займаються не тією справою, яку люблять. Через не актуальність і недостатню фінансову складову.

В мене в самої часто закрадається думка, про те, якби я жила в іншій країні , і фотографувала б лише в одному напрямку фото, то робила б це краще, ніж я роблю, і це приносило б мені більше грошей ніж тут і зараз. Але я є тут, і повинна робити все необхідне для того, щоб всі мої прагнення збувались, і байдуже де я фізично знаходжусь.

Це дуже важливо і одночасно страшно, адже час невпинно летить, а в більшості людей за спиною все те ж, що і було декілька років назад. Розпочанайте рух до кращих змін. Робіть те, що вам подобається! Розвивайте власні вміння! Підживлюйте свої амбіції новими знайомствами, книгами, подіями та змінами. Вставайте і йдіть туди, де вас чекає ваша доля. Не втрачайте дорогоцінний час на власну пожертву заради когось або чогось. Навчіться робити те, що давно хотіли.  Я впевнена, ви це зробите краще, ніж те, чим ви займались більшу частину вашого життя! Отримайте задоволення від власного творіння. І пам’ятайте краще пізно ніж ніколи)

І ще цікава цитата з книги, яку нещодавно дочитала “Ніколи не їжте на одинці” Кейт Ферраці: “Ми люди, – соціальні істоти. Ми приходимо в цей світ внаслідок дій інших людей. Ми виживаєм в ньому завждяки допомозі інших. Подобається нам це чи ні, але в нашому житті рідко трапляються моменти, коли ми досягаємо чогось самостійно. Тому й не дивно, що рівень нашого життя залежить насамперед від стосунків з іншими людьми.” – Далай-Лама.

Говоріть людям про свої мрії, плани, намірення, адже знайдеться хтось, хто зможе допомогти вам у здійсненні вашої мрії, без особливих зусиль! Людство ділиться на багато різних груп, але дві найбільших це: “я зроблю все сам, тому що покладатись можна тільки на себе” та “я нічого не робитиму, адже це нереально із моїми можливостями, мені ніколи не осилити такі витрати”. Я скажу все реально, тільки потрібно, щось робити для того, по малесеньких кроках, кожного дня виділяючи для того по годині, але йти і йти до мети!

Ось така невеличка мотивація від мене) А все тому, що я хочу, щоб ініціативніших і амбітних, які досягли успіху тут, стало більше в нашому місті та країні!

18

Напишіть відгук